1-wsze miejsce w Ekomersy 2017 dla Goglobal24 – Dziękujemy!

Gala rozdania nagród Ekomersy 2017

W środę 29.11.2017 w Warszawie, w klubie Loft44 odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Ekomersy 2017. Była zwieńczeniem jednego z najważniejszych konkursów na najlepsze produkty i usługi w branży E-commerce. Zaciekła konkurencja odbywała się w wielu kategoriach, w tym w tej, w której wystartowaliśmy po raz drugi. Kategoria „Produkt/usługa wspierająca ekspansję międzynarodową” obfitowała w na prawdę ciekawe zgłoszenia. W głosowaniu internautów dostaliśmy się do następnego etapu, ale nie byliśmy liderem. Nie spodziewaliśmy się, że decyzją jury to nasze rozwiązanie, po raz już drugi z kolei, zdobyło pierwsze miejsce.

Pierwsze miejsce w kategorii – drugi raz z kolei

Pierwsze miejsce w kategorii – drugi raz z kolei

Ponowna wygrana była dla nas niezwykle pozytywnym zaskoczeniem. Bardzo cieszymy się, że nasze starania w rozwijaniu sprzedaży zagranicznej polskich e-sklepów zostały docenione ponownie tak ważnym wyróżnieniem. Jednocześnie serdecznie gratulujemy innym firmom w naszej kategorii – Epaka za zajęcie 3-go miejsca i Dokrates za 2-gie miejsce. Bardzo dziękujemy za wsparcie naszym klientom i przyjaciołom, którzy zagłosowali na nas w pierwszym etapie konkursu. Ogromne dzięki również dla jury, które zauważyło i doceniło naszą pracę w 2017 roku.

Za jakie działania zostaliśmy docenieni na gali Ekomersy w 2017 roku?

Nie będziemy się przechwalać wynikami finansowymi ani sprzedażowymi – rozwijamy się bardzo szybko, ale nie to jest dla nas najważniejsze. Ten rok to przede wszystkim wprowadzenie do naszej oferty nowego ogromnego europejskiego rynku – Francji. Była to dla nas znacząca inwestycja, ponieważ chcieliśmy jeszcze wyżej postawić poprzeczkę w jakości usług wysyłkowych i obsługi zwrotów. Przede wszystkim udało nam się znaleźć najlepszego możliwego partnera na terenie Francji, który gwarantuje naszym klientom nie tylko najwyższą pewność dostawy, ale też niezrównaną szybkość. W 48 godzin po przyjęciu przesyłek w naszym centrum w Bielanach Wrocławskich – przesyłka doręczana jest odbiorcy francuskiemu.

Kolejnym przełomem w naszym funkcjonowaniu jest wyjście poza wspieranie eksportu jedynie za pomocą naszych usług. Postanowiliśmy pomóc naszym klientom w zwiększeniu sprzedaży na zagranicznych rynkach. Z myślą o nich zaprosiliśmy wielu fachowców, którzy wiedzą jak to zrobić i zorganizowaliśmy konferencję E-wolucja 2017. Zainteresowanie tym wydarzeniem przerosło nasze oczekiwania i z wewnętrznego spotkania z naszymi klientami stworzyliśmy konferencję dla 180 gości, która już na pewno zostanie zorganizowana również w 2018 roku.

Ekomersy 2017

Nasza usługa w zakresie wysyłek i zwrotów we wszystkich krajach też została poważnie ulepszona. Nieustannie rozwijamy nasz system informatyczny, z pomocą którego nasi klienci obsługują wysyłki i zwroty. W tym roku stworzyliśmy możliwość generowania faktur razem z etykietami i dołączenie ich do emaili. Każda faktura to inna stawka VAT oraz wersja językowa w zależności od kraju kupującego. Zmian w systemie w tym roku były setki, lecz na tym na pewno nie poprzestajemy – nawet w tej chwili trwają intensywne prace nie tylko nad usprawnieniami ale również nad nowymi funkcjami naszego systemu.

Dziękujemy!

Na koniec ponownie wszystkim serdecznie dziękujemy. Jury za świetny wybór i wyróżnienie, a całej branży E-commerce za masę świetnych pomysłów i działań. Specjalne podziękowania należą się jednak naszym klientom, którzy razem z nami dynamicznie się rozwijają – dziękujemy że na nasze wsparcie również odpowiadacie tym samym!

Zespół Goglobal24

Zobacz nasze referencje na:

GoGlobal24

Dane kontaktowe

GOGLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
ul. Ryszarda Chomicza 13b
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

office@goglobal24.com
+48 880 725 240

Zostaw wiadomość
100 Euro rabatu dla nowych klientów!

Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!