Konferencja o E-commerce na zagranicznych rynkach już 25 października we Wrocławiu

Idea konferencji

Zainteresowanie sprzedażą zagraniczną wśród polskich właścicieli sklepów internetowych nieustannie rośnie. Z drugiej strony brakuje im wiedzy i profesjonalnego wsparcia w działalności za granicą naszego kraju. Idea sprzedaży cross-border jest w Europie Zachodniej znacznie bardziej popularna, a nabywcy otwarci na nabywanie towarów z różnych krajów.

Konferencja o e-commerce ma na celu rozwiać obawy polskich sprzedawców i dać im niezbędną wiedzę do sprawnego poruszania się po nieznanych dotąd rynkach.

Prelegenci

Zgromadziliśmy najlepszych profesjonalistów z branży E-commerce, którzy na co dzień pracują na rynkach europejskich.

Konferencja o e-commerce

Tematyka

Agenda konferencji skupia się przede wszystkim na praktyce: sposoby sprzedaży na eBay i Amazon, najświeższe informacje od sprzedawców na eBay, analiza opłacalności oferty sklepów na Amazon, jak uniknąć problemów w sprzedaży zagranicznej. Poza tym omówione zostaną charakterystyczne cechy europejskich rynków, preferencje nabywców, sposoby promocji oraz to jak dostosować ofertę.

Dowiedz się więcej i weź udział w konferencji

Konferencja o e-commerce odbędzie się 25 października 2017 roku w Silver Tower Center przy placu Konstytucji 3 Maja nr 3. Kompletne informacje o naszych prelegentach oraz dokładny program konferencji znaleźć można pod adresem konferencja2017.goglobal24.com. Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu – internetowa rejestracja uczestników już się rozpoczęła.

Wejdź na stronę konferencji

Konferencja

Zobacz nasze referencje na:

GoGlobal24

Dane kontaktowe

GOGLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
ul. Ryszarda Chomicza 13b
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

office@goglobal24.com
+48 880 725 240

Zostaw wiadomość
100 Euro rabatu dla nowych klientów!

Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!