Obsługa zwrotów przez sklepy internetowe sprzedające na portalach ebay.co.uk i amazon.co.uk w Anglii

Jak ważnym elementem sprzedaży na ebay.co.uk oraz amazon.co.uk jest obsługa zwrotów?

Sposób obsługi zwrotów przez sprzedawców na ebay.co.uk jest elementem który wpływa na pozycję sklepu w kolejności wyszukiwania, natomiast przy sprzedaży na amazon.co.uk obsługa zwrotów to, przede wszystkim, element konieczny aby sprzedaż internetowa przez sklepy z poza Anglii była możliwa.

Proces obsługi przesyłek zwrotnych za pośrednictwem Goglobal24 przez firmy prowadzące sprzedaż na ebay.co.uk oraz amazon.co.uk jest bardzo prosty. System Goglobal24 umożliwia tworzenie dwóch rodzajów etykiet zwrotnych dla zwracanych przesyłek sprzedawanych na ebay.co.uk oraz amazon.co.uk. Są to etykiety:

– opłacone (gotowa do wysyłki etykieta przez RoyalMail, którą wystarczy nakleić na przesyłkę i dostarczyć do dowolnego punktu RoyalMail – jest to unikalne rozwiązanie oferowane przez naszą firmę dla krajowych sprzedawców internetowych w Anglii).

– nieopłacone (etykieta z danymi nadawcy i odbiorcy do której trzeba dokupić znaczek pocztowy).

Informacje o przesyłkach zwrotnych sprzedawanych na ebay.co.uk oraz amazon.co.uk są widoczne w systemie Goglobal24 od momentu ich otrzymania w punkcie Goglobal24 w Anglii. System Goglobal24 ma możliwość informowania mailowo o otrzymaniu zamówienia. Wówczas, istnieje możliwość szybkiego zakończenia procesu obsługi zwrotów, czyli dokonania zwrotu pieniędzy lub wymiany towaru na inny typ/rozmiar. Następnie, przesyłki zwrotne w Anglii są odsyłane do oddziału Goglobal24 w Polsce. W naszym magazynie pracownicy weryfikują wszystkie paczki zwrotne. Kolejnym etapem jest odesłanie przesyłek do naszych partnerów w Polsce.

Śledzenie historii statusów zwrotów przesyłek sprzedawanych na ebay.co.uk oraz amazon.co.uk jest cały czas dostępne w systemie Goglobal24. Partner Goglobal24 posiada na bieżąco aktualną informację na temat statusu oraz rodzaju przesyłek zwrotnych.

Zobacz nasze referencje na:

GoGlobal24

Dane kontaktowe

GOGLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
ul. Ryszarda Chomicza 13b
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

office@goglobal24.com
+48 880 725 240

Zostaw wiadomość
100 Euro rabatu dla nowych klientów!

Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!