fbpx

GoGlobal24

Specjaliści w logistyce zagranicznej dla e-commerce

Ekomersy

O Firmie

O firmie

Od 2012 roku logistyka eksportowa jest naszą życiową pasją. Jesteśmy entuzjastami technologii i napędza nas ogromny potencjał międzynarodowego E-commerce. Chcielibyśmy, aby sklepy internetowe w różnych częściach świata mogły skutecznie konkurować na globalnym rynku e-commerce.

Rozwijamy naszą działalność w przemyślany sposób. Oferujemy nasze usługi logistyczne na tych rynkach, na których możemy zapewnić najwyższy poziom obsługi kupującego.

Historia

2013

W lutym została zrealizowana pierwsza wysyłka na terenie Niemiec. Siedziba firmy została zamieniona na większe pomieszczenia magazynowo-biurowe w Kątach Wrocławskich

2014

Rozpoczęto przygotowania i wdrożono dedykowany system wysyłkowy umożliwiający integrację z Amazon oraz Ebay.

2015

Biuro oraz magazyn został przeniesiony do większego magazynu i kilku pomieszczeń biurowych w Bielanach Wrocławskich. Zostało uruchomione nowe rozwiązanie na wysyłki oraz obsługę zwrotów na terenie Anglii.

2016

Firma została wyróżniona I miejscem w konkursie Ekomersy 2017 za najlepsze rozwiązanie w Polsce wspierające ekspansję zagraniczną. Rozbudowano moduł wysyłkowy o możliwość integracji poprzez API. Uruchomione wysyłki oraz obsługę zwrotów na terenie Francji.

2017

Drugi rok z rzędu firma została wyróżniona w konkursie Ekomersy 2018 za najlepsze rozwiązanie w Polsce wspierające ekspansję zagraniczną. Wdrożono system do generowania etykiet kurierskich z pominięciem integracji z kurierami poprzez API.

2018

Wdrożono nowe rozwiązanie dedykowane do obsługi zwrotów – goreturns.com z nowym panelem użytkownika. Rozwiązanie zostało wdrożone na terenie krajów gdzie obecnie firma prowadziła swoją działalność (Anglia, Francja oraz Niemcy) ale również na terenie Włoch, Hiszpanii oraz Austrii.

Ewolucja

E-wolucja jest przedsięwzięciem, którym chcemy pobudzić eksport na rynku e-commerce. Na konferencjach z cyklu E wolucja udostępniamy sprzedawcom praktyczną wiedzę o tym, jak najlepiej uczestniczyć w globalnym rynku.

Pierwsza edycja odbyła się 25.10.2017 we Wrocławiu pod merytorycznym patronatem Ebay. Konferencja jest wydarzeniem cyklicznym, na którym sprzedawcy spotykają się z ekspertami e-sprzedaży na rynkach zagranicznych, głównie w Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

Ewolucja 2018

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o tegorocznej
e-wolucji 2018 – wejdź oraz sprawdź sam

Dowiedz się więcej

Lokalizacje

With Green Overlay false
Dudley, UK marker_arrow_right
Lambersart marker_arrow_top
Markersdorf marker_arrow_top
Bielany Wrocławskie marker_special

Zobacz nasze referencje na:

GoGlobal24

Dane kontaktowe

GOGLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
ul. Ryszarda Chomicza 13b
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

office@goglobal24.com
+48 880 725 240

Zostaw wiadomość
100 Euro rabatu dla nowych klientów!

Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!