fbpx

Wydajność usług, kontrolowana
przez dedykowany system

Oprogramowanie

Nasze rozwiązanie informatyczne stworzyliśmy od podstaw biorąc pod uwagę potrzeby logistyki zagranicznej e-commerce. Zamiast uniwersalności postawiliśmy na specjalizację. To pozwala nam zwiększać wydajność systemu i rozwijać funkcje niezbędne jedynie w obsłudze logistyki w sprzedaży zagranicznej.

System GOGLOBAL24 jest jedynym sposobem na korzystanie z naszych usług wysyłkowych i obsługi zwrotów. Dostęp do niego jest bezpłatny dla wszystkich sprzedawców, którzy podpiszą z nami prostą umowę współpracy.

Zarządzanie wysyłkami

Zarządzanie wysyłkami

Podstawowymi danymi, na których opiera się większość funkcji, są informacje o zamówieniach kupujących. Zamówienia można dodawać manualnie, importować lub pobierać automatycznie z pomocą integracji, które opisane są niżej. Ich obsługę ułatwia dowolne zdefiniowanie filtrów, wyszukiwanie, edycja danych i śledzenie statusów.

Generowanie etykiet

Generowanie etykiet

Najważniejszą funkcją systemu jest generowanie etykiet zagranicznych kurierów. Nasz sposób ich tworzenia jest unikalny, ponieważ generujemy je sami, niezależnie od systemów kurierów. Pozwala to na lepszą wydajność oraz pewność tworzenia listów przewozowych.

Kontrola zwrotów

Kontrola zwrotów

W systemie znajdują się aktualne informacje o przyjętych przez nas zwrotach. Wpisywane są one przez nas w Wielkiej Brytanii i Francji jeszcze zanim trafią do centrali w Polsce, czyli najpóźniej jeden dzień od ich odebrania – tak jak w Niemczech. Lokalizacja zwrotu jest pokazywana w postaci jego statusu.

Powiadomienia email

Powiadomienia email

Moduł powiadomień email można dowolnie skonfigurować na podstawie wielu możliwych w systemie zdarzeń. Informacje o nich mogą docierać na zdefiniowane adresy sprzedawcy (np. alerty, e-faktury, status zgłoszeń) lub bezpośrednio do kupujących (np. po wygenerowaniu etykiety lub w przypadku problemów kuriera z doręczeniem). Treść wiadomości można dowolnie edytować.

Zgłoszenia

Zgłoszenia

Wszelkie pytania lub reklamacje dotyczące wysyłek i zwrotów można zgłaszać bezpośrednio wewnątrz systemu. Nasz dział obsługi klienta właśnie w ten sposób najszybciej i najdokładniej rozwiąże wszelkie problemy. Do zgłoszenia można również dodawać załączniki.

Generowanie faktur

Generowanie faktur

Do tworzenia faktur zakupu dla zagranicznych kupujących przygotowaliśmy przydatny moduł. Pozwala on na konfigurację danych sprzedawcy, stawek VAT, numeracji oraz języka faktury. W ramach szablonu można ustawić własne logo w postaci pliku graficznego.

Eksport i import danych

Eksport i import danych

Dowolne zestawienia danych, według wybranych filtrów, można eksportować do pliku Excel lub CSV. Umożliwiamy również import zamówień z plików CSV. Moduł importu nie wymaga konkretnych nazw kolumn, ponieważ za import odpowiadają „szablony importu”, które można stworzyć we własnym zakresie w prostym kreatorze.

Integracje

Połączenia z zewnętrznymi systemami pozwalają na automatyzację obsługi zamówień zagranicznych. W bezpieczny i pewny sposób integrujemy się z najlepszymi systemami e-commerce, eliminując potrzebę własnoręcznego wpisywania danych czy też importowania ich z plików CSV.

Zobacz nasze referencje na:

GoGlobal24

Dane kontaktowe

GOGLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
ul. Ryszarda Chomicza 13b
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

office@goglobal24.com
+48 880 725 240

Zostaw wiadomość
100 Euro rabatu dla nowych klientów!

Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!