Sprzedaż internetowa na eBay i Amazon – Niemcy i Anglia

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIGoglobal24
Adres: ul. Błękitna 1, 55-040 Bielany Wrocławskie
Email: office@goglobal24.com
Telefon: + 48 880 477 009

Gwarancją powodzenia sprzedaży internetowej w Niemczech oraz Anglii jest oferowanie szybkiej i taniej przesyłki zagranicznej. Ważne jest, aby kurier dostarczający przesyłki zagraniczne w Niemczech lub Anglii był preferowany przez większość odbiorców w danym kraju. Jeżeli już wiemy jak wysyłać paczki zagraniczne, pozostaje wybór kanału sprzedaży internetowej. W tej kwestii nieograniczone możliwości w Niemczech daje sprzedaż poprzez eBay.de lub Amazon.de, natomiast w Anglii poprzez eBay.co.uk lub Amazon.co.uk. Każdy krajowy sklep internetowy może prowadzić bez żadnych przeszkód prawnych sprzedaż w Niemczech i w Anglii poprzez eBay i Amazon.

O czym należy pamiętać rozpoczynając sprzedaż internetową przez eBay i Amazon w Anglii i Niemczech?

Decydując się na sprzedaż internetową poprzez eBay i na Amazon w Anglii oraz Niemczech należy pamiętać, że:

 • eBay pozycjonuje sprzedawców internetowych (i w efekcie wpływa na wielkość sprzedaży) na eBay.de lub eBay.co.uk odpowiednio do poziomu satysfakcji ich odbiorców.
 • Wyższy poziom usługi generuje wyższy poziom sprzedaży. Z kolei brak satysfakcji odbiorców automatycznie wpływa negatywnie na sprzedaż.
 • Dwa z czterech podstawowych wymogów ocenianych przez kupujących na eBay.de oraz eBay.co.uk to szybka i tania przesyłka kurierska.
 • Sprzedawców internetowych w Niemczech oraz w Anglii obowiązuje 14 dniowy termin zwrotu zakupionego towaru.
 • Obsługa zwrotów bezpośrednio na terenie Niemiec i Anglii podwyższa wiarygodność sklepu internetowego.
 • Oferta na eBay.de i Amazon.de po niemiecku oraz na eBay.co.uk i Amazon.co.uk po angielsku to podstawowe oczekiwanie Klienta od sprzedawcy internetowego.

Goglobal24 – obsługa przesyłek przy sprzedaży internetowej w Niemczech i Anglii

Goglobal24 specjalizuje się w transporcie zamówień wynikających ze sprzedaży internetowej, tj. wysyłką paczek do Niemiec i Anglii, a także zajmujemy się w obsługą zwrotów w kraju odbiorcy.  Dodatkowo, w zależności od oczekiwań i preferencji, współpraca może polegać na  wykonywaniu prostych zleceń lub pełnej obsłudze sprzedażowej w zakresie:

 • Koordynowania rozpoczęcia sprzedaży internetowej na eBay.de lub na Amazon.de w Niemczech i eBay.co.uk lub Amazon.co.uk w Anglii.
 • Prowadzimy szkolenia obrazujące specyfikę sprzedaży internetowej na Amazon oraz eBay w Niemczech i Anglii. Celem szkoleń jest wyeliminowanie błędów blokujących większą sprzedaż na Amazon. Pomożemy Ci oswoić się z serwisami aukcyjnymi, powiemy jak mają wyglądać oferty oraz na co zwrócić uwagę. Szkolenie dedykowane jest wszystkim firmą, które chcą poszerzyć swoją sprzedaż na rynku zagranicznym.
 • Doradztwo w otwarciu działalności gospodarczej w Niemczech i Anglii oraz rozliczania VAT przez polskie firmy prowadzące sprzedaż wysyłkową w Niemczech i Anglii. Sprzedając w Niemczech i jednocześnie prowadząc działalność gospodarczą sprzedawca zwiększa swoją wiarygodność i przez co również sprzedaż na rynku niemieckim. Dodatkowo, uzyskuje niższe opłaty eBay oraz PayPal, eliminuje koszt różnic walutowych oraz obniża cenę detaliczną poprzez zastosowanie niższej stawki VAT w Niemczech (19%) i Anglii (20%).
 • Wykonywanie tłumaczeń.
 • Zarządzanie komunikacją e-mailową.