Tanie przesyłki kurierskie do Niemiec – Goglobal24

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIGoglobal24
Adres: ul. Błękitna 1, 55-040 Bielany Wrocławskie
Email: office@goglobal24.com
Telefon: + 48 880 477 009

Prowadząc sprzedaż internetową w Niemczech, istotne jest aby odróżnić sposób dostawy przewoźników w Polsce od zasad dostawy przesyłek w Niemczech. Przykładowo: w Polsce istnieje przejrzyste odróżnienie przesyłek kurierskich i tradycyjnych na adresy paczkomatów, natomiast w Niemczech adresy paczkomatów są traktowane na równi z adresem domowym. W takim przypadku, wysyłka kurierem na adres paczkomatów („Packstation”) z Polski do Niemiec może zakończyć się niepowodzeniem, gdyż dostawa paczki nie będzie możliwa do zrealizowania.

Na co zwracać uwagę wysyłając tanie przesyłki kurierskie do Niemiec?

Warto rozpatrzyć każdą przeszkodę wysyłkową, ponieważ ocena sprzedawcy internetowego na Ebay oraz Amazon w Niemczech w dużej mierze zależy od skuteczności taniej przesyłki kurierskiej. Zatem brak dobrego rozwiązania wysyłkowego może zniweczyć sukces sprzedaży internetowej w Niemczech.

Koncentrując ofertę na rynku internetowy w Niemczech, należy brać pod uwagę między innymi takie trudności w wysyłce kurierem jak:

  • odsyłanie niedoręczonych przesyłek – brak informacji na temat problemów z dostawą paczki do Niemiec skutkuje niedostarczeniem wysyłki i w ostateczności powrotem przesyłki do Polski,
  • brak taniej, konkurencyjnej na rynku niemieckim przesyłki – stawki na doręczenie z Polski do Niemiec są znacznie wyższe niż tanie przesyłki oferowane przez konkurencję w Niemczech,
  • dodatkowe opłaty na przesyłki kurierskie – wzrost kosztu wysyłki spowodowany dostawami paczek na adres zlokalizowny w Niemczech, z podwyższonymi opłatami lub za zwrot paczek niedoręczonych.

 

Wysyłka zamówień internetowych i przesyłek kurierskich do Niemiec z Goglobal24

Jeżeli obawiasz się wejścia na rynek niemiecki lub szukasz nowego rozwiązania wysyłkowego do Niemiec, proponujemy powierzyć nam wysyłkę zamówień internetowych do Niemiec.

Decydując się na tanie przesyłki kurierskie do Niemiec z Goglobal24, otrzymujesz:

  • elastyczne formy dostawy paczek – realizujemy wysyłkę metodami dostosowanymi do specyfiki sprzedawanych towarów,
  • wsparcie 6 dni w tygodni – kontakt z obsługą Goglobal24 w zakresie każdej sprawy związanej z wysyłką paczki do Niemiec,
  • alarmowanie o problemach w procesie taniej przesyłki i dostawy paczek kurierskich do Niemiec w czasie rzeczywistym,
  • tania wysyłka kurierem – stawki przesyłek zbliżone do cen krajowych w Niemczech,
  • blokowanie niepożądanych wysyłek z dodatkowymi opłatami – tańszy koszt wysyłki,
  • możliwość generowania etykiety wysyłkowej i zwrotnej poprzez WebAPI Goglobal24,
  • śledzenie procesu dostawy paczki kurierskiej od momentu utworzenia zamówienia na Ebay, Amazon lub własnej stronie internetowej do momentu dostawy przesyłki kurierskiej na terenie Niemiec, wraz z możliwością dostępu do potwierdzenia dostawy, podpisanego przez odbiorcę paczki.

 

Więcej informacji na temat taniej przesyłki paczek do Niemiec oraz tanich paczek do Anglii otrzymasz kontaktując się z nami mailowo na office@goglobal24.com lub telefonicznie na numer +48 880 477 009 lub +48 884 99 3546.