Wysyłki
zagraniczne

Jak to działa?

Realizujemy wysyłki zagraniczne do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii oraz Włoch. Oferujemy najlepsze czasy doręczeń znacznie obniżając ich koszty. Niemiecki kupujący może otrzymać zamówiony produkt już po 24 godzinach od zamówienia, a odbiorca z Francji lub Wielkiej Brytanii – po 48 godzinach.

Razem usługami wysyłek realizujemy ewentualne zwroty od zagranicznych kupujących. Mogą oni we własnym zakresie odesłać produkt na adres w ich kraju – ten sam, z którego przesyłkę otrzymali. W systemie można wygenerować zwrotną etykietę, tak aby odbiorcy nie ponosili kosztów.

 • Wysyłka

  1. Zamówienie

  Kupujący zamawia produkt korzystając ze sklepu online lub z portalu sprzedażowego, np. Ebay lub Amazon.

  1. Zamówienie
 • Wysyłka

  2. Wprowadzenie do systemu

  Dane zamówienia dodawane są przez sprzedawcę do systemu GOGLOBAL24: ręcznie, przez import CSV lub integrację.

  2. Wprowadzenie do systemu
 • Wysyłka

  3. Wygenerowanie etykiety

  W naszym systemie sprzedawca generuje etykietę zagranicznego kuriera lub poczty. W ramach usługi udostępniamy adres nadania w kraju kupującego.

  3. Wygenerowanie etykiety
 • Wysyłka

  4. Pakowanie i etykietowanie

  Sprzedawca pakuje produkt oraz drukuje i nakleja etykietę.

  4. Pakowanie i etykietowanie
 • Wysyłka

  5. Wysyłka do GO24

  Następnie pakuje do opakowania zbiorczego wraz z innymi przesyłkami do realizacji i wysyła je własnym kurierem lub dostarcza osobiście.

  5. Wysyłka do GO24
 • Wysyłka

  6. Weryfikacja w GO24

  Po odebraniu paczek w centrum GOGLOBAL24, weryfikujemy każdą zagraniczną przesyłkę pod kątem rozmiaru i wagi. Potwierdzamy tym samym przyjęcie zlecenia i uaktualniamy status w systemie.

  6. Weryfikacja w GO24
 • Wysyłka

  7. Transport do DE, UK, FR, AT, ES, NL, BE, IT

  Codziennie transportujemy przesyłki do krajów docelowych, czyli Niemców, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii i Włoch.

  7. Transport do DE, UK, FR, AT, ES, NL, BE, IT
 • Wysyłka

  8. Nadanie lokalnym kurierem

  Na miejscu przekazujemy przesyłki lokalnej firmie kurierskiej lub poczcie – liderom tamtejszego rynku doręczeń.

  8. Nadanie lokalnym kurierem
 • Wysyłka

  9. Doręczenie przesyłki

  Kupujący otrzymuje zamówiony towar.

  9. Doręczenie przesyłki
 • Zwrot

  10. Decyzja o zwrocie

  Kupujący po otrzymaniu produktu może stwierdzić, że chce go zwrócić.

  10. Decyzja o zwrocie
 • Zwrot

  11. Spakowanie i etykietowanie

  Kupujący pakuje produkt i nakleja etykietę, którą dostał od sprzedawcy w emailu, albo samej przesyłce (darmowy zwrot) lub też list przewozowy krajowego kuriera, którego wybrał (zwrot na koszt kupującego)

  11. Spakowanie i etykietowanie
 • Zwrot

  12. Nadanie zwrotu

  Gotową do wysłania przesyłkę kupujący zawozi do lokalnego punktu krajowego kuriera i tam ją nadaje.

  12. Nadanie zwrotu
 • Zwrot

  13. Przyjęcie zwrotu

  Przesyłkę zwrotną przyjmujemy w naszym punkcie w kraju kupującego i wprowadzamy dane z etykiety do systemu.

  13. Przyjęcie zwrotu
 • Zwrot

  14. Transport międzynarodowy

  Przesyłki zwrotne z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii i Włoch transportowane są do centrali w Bielanach Wrocławskich.

  14. Transport międzynarodowy
 • Zwrot

  15. Tymczasowe magazynowanie

  W naszym centrum logistycznym mamy przygotowane regały dla każdego z naszych partnerów. Tam zwroty oczekują na odesłanie do ich magazynów w Polsce.

  15. Tymczasowe magazynowanie
 • Zwrot

  16. Odesłanie zwrotów

  Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, paczki zbiorcze ze zwrotami, wysyłamy do magazynu partnera w Polsce. Przesyłki możemy nadawać raz, dwa lub trzy razy tygodniowo, albo po wniosku przez email.

  16. Odesłanie zwrotów

Korzyści

 • WYSYŁKI: Jako jedyna firma w Polsce realizujemy przesyłki międzynarodowe e-commerce tak szybko drogą lądową. Po otrzymaniu przesyłki od sprzedawcy, doręczenie do kupującego w Niemczech możliwe jest już po 24 godzinach, a do odbiorcy z Wielkiej Brytanii lub Francji, po 48 godzinach.

  ZWROTY: Informacja o zwrocie pojawia się w systemie już dzień po jego przyjęciu w naszym punkcie zagranicznym. Przesyłki z Niemiec są już tego samego dnia w naszym centrum w Bielanach Wrocławskich, paczki z Wielkiej Brytanii i Francji dzień później.

 • WYSYŁKI: Adresem nadania przesyłek zagranicznych jest nasz punkt w kraju kupującego. Dzięki temu wszystkie doręczenia są realizowane jako krajowe. Obok nazwy GOGLOBAL24, nazwa sprzedawcy widnieje jako identyfikator nadawcy.

  ZWROTY: Adres na który kupujący powinni nadawać zwroty jest tym samym, z którego otrzymali przesyłkę. Dla odbiorców z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii i Włoch jest to nasz punkt w tym kraju. Dla nich przesyłki zwrotne są krajowe. Poza nazwą GOGLOBAL24 jako odbiorcę zwrotu, kupujący wpisuje nazwę marki sprzedawcy.

 • WYSYŁKI: W każdym z obsługiwanych przez nas krajów doręczenia realizują lokalni liderzy usług kurierskich i pocztowych. To pewni partnerzy, którzy gwarantują najlepszą jakość i najkrótsze czasy doręczeń.

  ZWROTY: Nasi partnerzy mogą zaoferować kupującym darmowe zwroty. Etykiety lokalnych kurierów mogą im wysyłać elektronicznie lub nawet wewnątrz przesyłki. Obciążamy sprzedawcę płatnością za taką etykietę tylko w przypadku jej wykorzystania przez kupującego.

 • WYSYŁKI: Realizacja usług kontrolowana jest za pomocą naszego systemu wysyłkowego. Sprzedawcy mogą w dowolnym momencie sprawdzić między innymi status przesyłek i linki śledzenia.

  ZWROTY: Nasz systemu online udostępnia również aktualne informacje o zwrotach. Sprzedawcy mogą w dowolnym momencie sprawdzić nadawców zwrotów i ich lokalizację. Przesyłki zbiorcze ze zwrotami możemy odsyłać do magazynu sprzedawcy raz, 2, 3 razy w tygodniu lub po wniosku przez e-mail.

 • WYSYŁKI: Nasze usługi dostępne są również dla tych sprzedawców, którzy nie są w stanie zadeklarować jakiejkolwiek ilości wysyłek. Co więcej, nie naliczamy żadnych opłat abonamentowych.

  ZWROTY: Kompletna obsługa zwrotów dostępna jest dla wszystkich sprzedawców, którzy przesyłki nadali za pomocą naszych usług, niezależnie od tego ile ich było.

Ile to kosztuje?  Zasięg

  Nasze usługi wysyłkowe i obsługi zwrotów realizujemy do odbiorców z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Austrii, Hiszpanii, Holandii, Belgii oraz Włoch, za pośrednictwem naszych lokalnych punktów. Dzięki temu kupujący w tych krajach mogą być obsługiwani tak samo jak przez lokalnych sprzedawców.

  With Green Overlaytrue
  Londonmarker_arrow_right
  Parismarker_arrow_top
  Berlinmarker_arrow_top
  Milanmarker_arrow_right
  Viennamarker_arrow_top
  Madridmarker_arrow_right
  Amsterdammarker_arrow_bottom
  Brusselsmarker_arrow_right
  Nowa Wieś Wrocławskamarker_special

  Zobacz nasze referencje na:

  GoGlobal24

  Dane kontaktowe

  GOGLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
  ul. Ryszarda Chomicza 13b
  55-080 Nowa Wieś Wrocławska

  sales@goglobal24.com
  +48 880 725 240

  Zostaw wiadomość
   100 Euro rabatu dla nowych klientów!

   Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!