fbpx

Wysyłki
zagraniczne

Jak to działa?

Realizujemy wysyłki do Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji. Oferujemy najlepsze czasy doręczeń znacznie obniżając ich koszty. Niemiecki kupujący może otrzymać zamówiony produkt już po 24 godzinach od zamówienia, a odbiorca z Francji lub Wielkiej Brytanii – po 48 godzinach.

Razem usługami wysyłek realizujemy ewentualne zwroty od zagranicznych kupujących. Mogą oni we własnym zakresie odesłać produkt na adres w ich kraju – ten sam, z którego przesyłkę otrzymali. W systemie można wygenerować zwrotną etykietę, tak aby odbiorcy nie ponosili kosztów.

 • Wysyłka

  1. Zamówienie

  Kupujący zamawia produkt korzystając ze sklepu online lub z portalu sprzedażowego, np. Ebay lub Amazon.

  1. Zamówienie
 • Wysyłka

  2. Wprowadzenie do systemu

  Dane zamówienia dodawane są przez sprzedawcę do systemu GOGLOBAL24: ręcznie, przez import CSV lub integrację.

  2. Wprowadzenie do systemu
 • Wysyłka

  3. Wygenerowanie etykiety

  W naszym systemie sprzedawca generuje etykietę zagranicznego kuriera lub poczty. W ramach usługi udostępniamy adres nadania w kraju kupującego.

  3. Wygenerowanie etykiety
 • Wysyłka

  4. Pakowanie i etykietowanie

  Sprzedawca pakuje produkt oraz drukuje i nakleja etykietę.

  4. Pakowanie i etykietowanie
 • Wysyłka

  5. Wysyłka do GO24

  Następnie pakuje do opakowania zbiorczego wraz z innymi przesyłkami do realizacji i wysyła je własnym kurierem lub dostarcza osobiście.

  5. Wysyłka do GO24
 • Wysyłka

  6. Weryfikacja w GO24

  Po odebraniu paczek w centrum GOGLOBAL24, weryfikujemy każdą zagraniczną przesyłkę pod kątem rozmiaru i wagi. Potwierdzamy tym samym przyjęcie zlecenia i uaktualniamy status w systemie.

  6. Weryfikacja w GO24
 • Wysyłka

  7. Transport do DE, UK, FR

  Codziennie transportujemy przesyłki do krajów docelowych, czyli Niemczech, Wielkiej Brytanii i Francji.

  7. Transport do DE, UK, FR
 • Wysyłka

  8. Nadanie lokalnym kurierem

  Na miejscu przekazujemy przesyłki lokalnej firmie kurierskiej lub poczcie – liderom tamtejszego rynku doręczeń.

  8. Nadanie lokalnym kurierem
 • Wysyłka

  9. Doręczenie przesyłki

  Kupujący otrzymuje zamówiony towar.

  9. Doręczenie przesyłki
 • Zwrot

  10. Decyzja o zwrocie

  Kupujący po otrzymaniu produktu może stwierdzić, że chce go zwrócić.

  10. Decyzja o zwrocie
 • Zwrot

  11. Spakowanie i etykietowanie

  Kupujący pakuje produkt i nakleja etykietę, którą dostał od sprzedawcy w emailu, albo samej przesyłce (darmowy zwrot) lub też list przewozowy krajowego kuriera, którego wybrał (zwrot na koszt kupującego)

  11. Spakowanie i etykietowanie
 • Zwrot

  12. Nadanie zwrotu

  Gotową do wysłania przesyłkę kupujący zawozi do lokalnego punktu krajowego kuriera i tam ją nadaje.

  12. Nadanie zwrotu
 • Zwrot

  13. Przyjęcie zwrotu

  Przesyłkę zwrotną przyjmujemy w naszym punkcie w kraju kupującego i wprowadzamy dane z etykiety do systemu.

  13. Przyjęcie zwrotu
 • Zwrot

  14. Transport międzynarodowy

  Przesyłki zwrotne z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji transportowane są do centrali w Bielanach Wrocławskich.

  14. Transport międzynarodowy
 • Zwrot

  15. Tymczasowe magazynowanie

  W naszym centrum logistycznym mamy przygotowane regały dla każdego z naszych partnerów. Tam zwroty oczekują na odesłanie do ich magazynów w Polsce.

  15. Tymczasowe magazynowanie
 • Zwrot

  16. Odesłanie zwrotów

  Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, paczki zbiorcze ze zwrotami, wysyłamy do magazynu partnera w Polsce. Przesyłki możemy nadawać raz, dwa lub trzy razy tygodniowo, albo po wniosku przez email.

  16. Odesłanie zwrotów

Korzyści

 • WYSYŁKI: Jako jedyna firma w Polsce realizujemy przesyłki międzynarodowe e-commerce tak szybko drogą lądową. Po otrzymaniu przesyłki od sprzedawcy, doręczenie do kupującego w Niemczech możliwe jest już po 24 godzinach, a do odbiorcy z Wielkiej Brytanii lub Francji, po 48 godzinach.

  ZWROTY: Informacja o zwrocie pojawia się w systemie już dzień po jego przyjęciu w naszym punkcie zagranicznym. Przesyłki z Niemiec są już tego samego dnia w naszym centrum w Bielanach Wrocławskich, paczki z Wielkiej Brytanii i Francji dzień później.

 • WYSYŁKI: Adresem nadania przesyłek zagranicznych jest nasz punkt w kraju kupującego. Dzięki temu wszystkie doręczenia są realizowane jako krajowe. Obok nazwy GOGLOBAL24, nazwa sprzedawcy widnieje jako identyfikator nadawcy.

  ZWROTY: Adres na który kupujący powinni nadawać zwroty jest tym samym, z którego otrzymali przesyłkę. Dla odbiorców z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji jest to nasz punkt w tym kraju. Dla nich przesyłki zwrotne są krajowe. Poza nazwą GOGLOBAL24 jako odbiorcę zwrotu, kupujący wpisuje nazwę marki sprzedawcy.

 • WYSYŁKI: W każdym z obsługiwanych przez nas krajów doręczenia realizują lokalni liderzy usług kurierskich i pocztowych. To pewni partnerzy, którzy gwarantują najlepszą jakość i najkrótsze czasy doręczeń.

  ZWROTY: Nasi partnerzy mogą zaoferować kupującym darmowe zwroty. Etykiety lokalnych kurierów mogą im wysyłać elektronicznie lub nawet wewnątrz przesyłki. Obciążamy sprzedawcę płatnością za taką etykietę tylko w przypadku jej wykorzystania przez kupującego.

 • WYSYŁKI: Realizacja usług kontrolowana jest za pomocą naszego systemu wysyłkowego. Sprzedawcy mogą w dowolnym momencie sprawdzić między innymi status przesyłek i linki śledzenia.

  ZWROTY: Nasz systemu online udostępnia również aktualne informacje o zwrotach. Sprzedawcy mogą w dowolnym momencie sprawdzić nadawców zwrotów i ich lokalizację. Przesyłki zbiorcze ze zwrotami możemy odsyłać do magazynu sprzedawcy raz, 2, 3 razy w tygodniu lub po wniosku przez e-mail.

 • WYSYŁKI: Nasze usługi dostępne są również dla tych sprzedawców, którzy nie są w stanie zadeklarować jakiejkolwiek ilości wysyłek. Co więcej, nie naliczamy żadnych opłat abonamentowych.

  ZWROTY: Kompletna obsługa zwrotów dostępna jest dla wszystkich sprzedawców, którzy przesyłki nadali za pomocą naszych usług, niezależnie od tego ile ich było.

Ile to kosztuje?Zasięg

Nasze usługi wysyłkowe i obsługi zwrotów realizujemy do odbiorców z Niemiec, Wielkiej Brytanii i Francji, za pośrednictwem naszych lokalnych punktów. Dzięki temu kupujący w tych krajach mogą być obsługiwani tak samo jak przez lokalnych sprzedawców.

With Green Overlay true
London marker_arrow_right
Paris marker_arrow_top
Berlin marker_arrow_top
Nowa Wieś Wrocławska marker_special

Zobacz nasze referencje na:

GoGlobal24

Dane kontaktowe

GOGLOBAL24 sp. z o.o. sp. k.
ul. Ryszarda Chomicza 13b
55-080 Nowa Wieś Wrocławska

office@goglobal24.com
+48 880 725 240

Zostaw wiadomość
100 Euro rabatu dla nowych klientów!

Chcesz korzystać z specjalnej promocji dla nowych klientów? Zostaw swój telefon lub adres email, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24 h!